• Ana Sayfa
  • Haber
  • Baba Oğul Tartışması Kanlı Bitti! Oğlunu Silahla Vurarak Öldürdü

Baba Oğul Tartışması Kanlı Bitti! Oğlunu Silahla Vurarak Öldürdü

 Baba Oğul Tartışması Kanlı Bitti! Oğlunu Silahla Vurarak Öldürdü
Okunuyor Baba Oğul Tartışması Kanlı Bitti! Oğlunu Silahla Vurarak Öldürdü

Muğla’nın Menteşe ilçesinde baba oğlun tartışmasında kan aktı. Baba Hüseyin Kara, 32 yaşındaki oğlunu silahla vurarak öldürdü. Kara, ifadesinde, oğlunun evlenmek istediği kıza karşı çıktığını, bu nedenle tartıştıklarını söyledi.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre, Muğla’nın Menteşe ilçesine bağlı Akkaya Mahallesi’nde meydana gelen olayda dün gece yarısı baba Hüseyin kara (58) ile oğlu 32 yaşındaki Cavit Kara arasında evde bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışma kısa sürede tekme tokatlı kavgaya dönüştü. Baba Hüseyin kara yanındaki silahla oğlu Cavit Kara’ya ateş etti.

Baba Hüseyin kara bir anlık sinirle oğluna ateş etmek zorunda kaldığını belirterek silahı ile jandarmaya teslim oldu.

Oğlu Cavit kara ise yapılan tüm müdahalelere rağmen olay yerinde yaşamını yitirdi. Kara’nın cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.Baba Hüseyin kara ise jandarma tarafından gözaltına alınarak Muğla Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Baba Kara’nın ifadesinin devam ettiği ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

“Evlenmek istediği kıza karşı çıktım”

Baba Hüseyin kara ise jandarma tarafından gözaltına alınarak Muğla Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Kara, jandarmadaki ifadesinde; oğlunun evlenmek istediği kıza karşı çıktığını, bu nedenle tartıştıklarını anlattı. Tartışma sırasında oğlunun kendisine hareket ettiğini iddia eden Kara, bu sırada sinirlerine hakim olamadığını belirterek eylemi gerçekleştirdiğini söyledi.

Baba Kara’nın ifadesinin devam ettiği ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Cavit Kara’nın cenazesinin bugün öğleden sonra Digreme Mahallesi’nde toprağa verileceği belirtildi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle