Skype Artık Konuşmaları Türkçe Dahil 41 Farklı Dile Çevirebiliyor

 Skype Artık Konuşmaları Türkçe Dahil 41 Farklı Dile Çevirebiliyor
Okunuyor Skype Artık Konuşmaları Türkçe Dahil 41 Farklı Dile Çevirebiliyor

Popüler çevrimiçi görüşme uygulaması Skype için yayınlanan son güncellemeden sonra platformda 41 farklı dilde çeviri yapılıyor. Türkçe de Skype’ın çevrilen konuşmalar özelliği için desteklenen en son dil oldu.

Microsoft iOS ve iPadOS’ta Skype için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, uygulamayı her iki platformda da 8.80.1 sürümüne getirirken birkaç yeni özellik içeriyor.

Sözcü’nün aktardığı habere göre Skype artık çevrilmiş konuşmalar için daha fazla dili destekliyor ve belirli profiller için bağlantıları devre dışı bırakma seçeneğini içeriyor.

Kullanıcılar artık Skype for Translated Conversations Türkçe’yi kullanabilir. Şu anda Skype üzerinden toplam 41 dil çevrilebiliyor, ancak bunlardan bazıları İspanyolca gibi aynı dillerin farklı varyasyonları.

Skype, yazılan mesajları çevirme yeteneğine sahipti, ancak bu özellik grup sohbetleri veya grup aramalarıyla kullanılamıyor.

Microsoft tarafından Apple kullanıcılarına paylaşılan yeni Skype 8.80.1 sürümü güncellemesi hata düzeltmelerini ve performans iyileştirmelerini de içeriyor. Skype için App Store listesinde yer alan tam değişiklik günlüğü şu ifadelere yer veriyor:

  • Çeviri Konuşmalarda Türkçe dahil 41 adet dil desteği,

  • Profilinizdeki mevcut tüm bağlantıları iptal edin ve devre dışı bırakın ve yeni bir tane oluşturun

  • Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

  • Skype profillerine olan bağlantıları iptal etme ve devre dışı bırakma özelliği yeniliği. Profil bağlantılarını uzun bir süre paylaştıktan sonra, kişi yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyebilir.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle