Oscar Ödüllerinde Twitter Oylaması Uygulaması Başlatıldı!

 Oscar Ödüllerinde Twitter Oylaması Uygulaması Başlatıldı!
Okunuyor Oscar Ödüllerinde Twitter Oylaması Uygulaması Başlatıldı!

Her yıl büyük bir heyecana ev sahipliği yapan Akademi Ödülleri’nin bu yıl 94’üncüsü yapılacak. Bu yılki Oscar ödüllerinde önemli bir değişiklik söz konusu olacak. Oscar’da açılan yeni bir kategori ‘Seyircinin Seçimi’ ile Twitter oylamasında seyirciler karar verecek.

Oscar Ödülleri pandemi nedeniyle uzun bir aradan sonra ekranlara gelecek ve düşen izlenme oranlarını yakalamak için yeni bir uygulama ile karşımızda olacak. Oscar ödüllerinde “Seyircinin Seçimi” adı verilen kategori ile birlikte Twitter kullanıcıları Oscar’da söz hakkında sahip olacak.

Bu yıl 94’üncüsü yapılacak olan Akademi Ödülleri büyük bir heyecanla beklenirken böyle bir haberin gelmesi seyircinin sevincini ikiye katladı. Seyircinin Seçimi kategorisinde yılın en popüler filmi, Twitter oylarıyla belirlenecek.

Oy kullanmak için izleyiciler, Twitter üzerinden #OscarsFanFavorite etiketi aracılığıyla adaylarını belirleyecekler. 3 Mart 2022 tarihine kadar geçerli olan oy kullanımında günlük 20 adet oy kullanma sınırlaması bulunuyor.

trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr

Oscar ödüllerinde yenilikler bu kadarla bitmiyor. Aynı zamanda kazanan filmi öneren kullanıcılar arasından bir çekiliş yapılacak ve şanslı üç kullanıcı gelecek yıl yapılacak törene davet edilecek.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle