Sade Tasarımıyla Wisephone Akıllı Telefon Bağımlılığını Sona Erdirebilir mi?

 Sade Tasarımıyla Wisephone Akıllı Telefon Bağımlılığını Sona Erdirebilir mi?
Okunuyor Sade Tasarımıyla Wisephone Akıllı Telefon Bağımlılığını Sona Erdirebilir mi?

Akıllı telefonlar son yıllarda hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu su götürmez bir gerçek. Ancak artık çok daha fazlası olmaya da başladılar. Tam anlamıyla bir bağımlılık olduğunu söylemek mümkün. Bir üretici bu farkındalıkla “Dikkat dağıtmayan, reklamsız, bağımlılık yapmayan” sloganıyla Wisephone’u tasarladı.

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan Wisephone sadece temel ihtiyaçlara hitap ediyor.

Dokunmatik ekranlı ve alelade bir akıllı telefon görünümüne sahip olan Wisephone, metin tabanlı bir işletim sistemine sahip. Bu sayede sadece yapmak istediklerinizi siz seçiyorsunuz. Oyun, sosyal medya, reklam vs gibi şeyler bu cihazda yok. 

Cihazdaki basit arayüzden hani araçlara ihtiyacınız varsa onları açıp diğerlerini kapatabiliyorsunuz.

Haritalar

Techless Haritalar sizi gitmeniz gereken yere götürebilir. Seyahat planlarınızın size ait olduğu konusunda gönül rahatlığıyla hayatın yolculuklarına çıkın. Büyük bir teknoloji yok. İzleme yok.

Kamera

Hiçbir anı veya hatırayı kaçırmayın. Wisephone, sevdiklerinizle paylaşmak için çarpıcı medya yakalamanıza yardımcı olur.

Telefon

Android veya iOS’tan geçiş yapacak kişiler için üretici firma güzel bir arayüz geliştirmiş. Bu sayede tüm kişilerinizi basitçe yeni telefona aktarabiliyorsunuz. Ayrıca Spam engelleme özelliği sayesinde istenmeyen aramalar ve mesajlar geride kalıyor.

Günlerce yeten batarya

Telefonunuz arka plandaki uygulamalara ve sürekli internet bağlantısına güç harcamadığı için batarya ömrü zirveye çıkıyor. Firmanın yaptığı son ölçümlerde iPhone 12’den üç kat daha uzun bir pil ömrü vadediliyor. 

Wisephone teknik özellikleri

  • 6.2 inç IPS LCD ekran

  • Uzun batarya süresi

  • 13 MP arka kamera, 5 MP selfie kamerası

  • 32 GB dahili hafıza

  • 399 Dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle