• Ana Sayfa
  • Haber
  • Çalar Saat Programında Rusya-Ukrayna Savaşını Yorumlayan Akademisyenin Skandal Sözleri Gündem Oldu

Çalar Saat Programında Rusya-Ukrayna Savaşını Yorumlayan Akademisyenin Skandal Sözleri Gündem Oldu

 Çalar Saat Programında Rusya-Ukrayna Savaşını Yorumlayan Akademisyenin Skandal Sözleri Gündem Oldu
Okunuyor Çalar Saat Programında Rusya-Ukrayna Savaşını Yorumlayan Akademisyenin Skandal Sözleri Gündem Oldu

İsmail Küçükkaya’nın sunduğu FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat isimli programına bugün akademisyen Deniz Ülke Deniz Ülke Arıboğan konuk oldu. Rusya-Ukrayna savaşının yorumlandığı programda Deniz Ülke Arıboğan’ın “Bizim İHA’larla düşürdülerse satışları da çok farklı bir çerçevede değerlendirilebilir.” sözlerini gülerek söylemesi tepki çekti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, sabah saatlerinde Ukrayna’nın doğusundaki Donbas’a özel askeri operasyon başlattıklarını duyurmuştu.Başkent Kiev’in yanı sıra bir çok kentte art arda patlamalar yaşandı. Rus kuvvetlerinin askeri hedefleri bombaladığı yönünde de gün içinde bilgiler geldi.

Haliyle tüm dünyanın gözü Rusya’nın şiddetli bir şekilde saldırdığı Ukrayna’ya çevrilmiş durumda. Türkiye basını da yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor.

Takip eden gazetecilerden biri de İsmail Küçükaya’ydı. FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat isimli programında akademisyen Deniz Ülke Arıboğan’ı konuk aldı.

Rusya’nın Ukrayna’ya başlattığı harekatın konuştulduğu yayında skandal anlara imza atıldı. Deniz Ülke’nin “Bizim İHA’larla düşürdülerse satışları da çok farklı bir çerçevede değerlendirilebilir.” sözlerini gülerek söylemesi tepki çekti.

Twitter kullanıcıları hem İsmail Küçükkaya’yı hem de Deniz Ülke’yi sert bir şekilde eleştirdi.

Siz bu sözleri nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarda konuşalım!

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle