• Ana Sayfa
  • Haber
  • Koku Yayılınca Ortaya Çıktı! 20 Yaşındaki Merve Evde Ölü Bulundu

Koku Yayılınca Ortaya Çıktı! 20 Yaşındaki Merve Evde Ölü Bulundu

 Koku Yayılınca Ortaya Çıktı! 20 Yaşındaki Merve Evde Ölü Bulundu
Okunuyor Koku Yayılınca Ortaya Çıktı! 20 Yaşındaki Merve Evde Ölü Bulundu

Isparta’da bir daireden yayılan kötü koku üzerine apartman sakinleri 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. İhbar üzerine daireye gelen ekipler, 20 yaşındaki Merve Başkal’ı ölü buldu

Isparta’da 20 yaşındaki kadın, kokudan rahatsız olan komşularının ihbarıyla gelen ekiplerce yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.

Olay, Isparta Zafer Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Dairede yoğun koku sebebiyle apartman sakinleri 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ekiplerin incelemesi sonucu kokunun bir daireden geldiği anlaşıldı. Dairenin kapısının açılmaması üzerine ekipler aşağı pencereden daireye girdiğinde 20 yaşındaki Merve Başkal’ın hareketsiz bedeni ile karşılaştı. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Merve Başkal’ın kaybettiği anlaşıldı.

Soruşturma başlatıldı

Yapılan ilk incelemede genç kadının 3-4 gün önce hayatını kaybettiği belirlendi. Savcılık ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Merve Başkal’ın cansız bedeni kesin ölüm nedeni ve zamanının belirlenmesi için hastane morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle