• Ana Sayfa
  • Yazılım
  • Apple’ın Önümüzdeki Hafta Tanıtacağı iPhone SE 2022 Uygun Fiyatıyla Rakiplerini Ezip Geçebilir

Apple’ın Önümüzdeki Hafta Tanıtacağı iPhone SE 2022 Uygun Fiyatıyla Rakiplerini Ezip Geçebilir

 Apple’ın Önümüzdeki Hafta Tanıtacağı iPhone SE 2022 Uygun Fiyatıyla Rakiplerini Ezip Geçebilir
Okunuyor Apple’ın Önümüzdeki Hafta Tanıtacağı iPhone SE 2022 Uygun Fiyatıyla Rakiplerini Ezip Geçebilir

Apple’ın yeni iPhone SE modeli için yeni fiyat tahminleri ortaya çıkmaya başladı. Eğer tahminler doğruysa iPhone SE 2022 modelinin orta seviye telefon pazarında büyük bir rekabet yaşanabilir.

Apple son yıllarda özellikle premium telefon pazarının hakimi konumunda yer alıyor. Orta seviyedeki talep fazlası Apple’ın bu pazara yönelik iPhone SE serisini doğurmuştu.

Yeni iPhone SE modeliyle alakalı bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Orta seviye fiyatı ve özellikleriyle gelmesi beklenen cihaz neredeyse netleşti diyebiliriz.

Joh Donovan, iPhone SE 2022’nin fiyatını ortaya koydu. İddialara göre Apple yeni iPhone SE modelini 300 Dolar gibi bir fiyata satışa sunacak. Tabi başlangıç modelide 300 Dolar fiyat vermesi beklenilen Apple, yine iddialara göre düşük ve orta seviye Android kullanıcılarını bünyesine katmaya çalışıyor.

Apple’ın en yeni modellerine baktığımızda 599 Dolar ve 699 Dolar gibi başlangıç fiyatlarının yer aldığını görüyoruz. Ancak yeni iPhone SE modeli iddialara göre 300 Dolar’dan başlayan fiyatlara sahip olacak.

3. iPhone SE modeli olacak olan iPhone SE 2022’nin Apple A15 Bionic yonga setine sahip olacağı gelen sızıntılar arasında. Son olarak tasarımını bir önceki iPhone SE modelinden alacak olan iPhone SE 2022, muhtemelen 8 Mart’ta tanıtılacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle