Türkiye’de Satışa Sunulacak POCO M4 Pro 5G Resmi Görselleri Paylaşıldı

 Türkiye’de Satışa Sunulacak POCO M4 Pro 5G Resmi Görselleri Paylaşıldı
Okunuyor Türkiye’de Satışa Sunulacak POCO M4 Pro 5G Resmi Görselleri Paylaşıldı

Xiaomi imzalı POCO M4 Pro 4G modelinin detayları netleşmeye başladı. Türkiye pazarında da satışa sunulması beklenen POCO M4 4G modelinin özelliklerine yakından bakalım.

Xiaomi’nin alt markası POCO geçtiğimiz günlerde 5G destekli POCO M4 Pro 5G modelini tanıtmıştı.

Aynı modelin 4G versiyonu başta Hindistan olmak üzere küresel pazarda satışa sunulacak. POCO M4 Pro 4G’nin resmi görselleri yayınlandı.

POCO M4 Pro 4G paylaşılan bilgilere göre Super AMOLED bir ekranla geliyor.

Full HD+ görüntü kalitesi sunan bu ekran, aynı zamanda maksimum 1000 nit parlaklığa ulaşıyor. DCI-P3 geniş renk gamına sahip olan POCO M4 Pro 4G, bu ekranın hemen üzerinde 16MP’lik bir selfie kamerası taşıyor.

Arka tarafında 64MP’lik bir ana kamerayı barındıran M4 Pro 4G, bu kameranın hemen yanında 8MP’lik bir geniş açılı kameraya ve 2MP’lik bir üçüncü kameraya yer veriyor.

Elektriksel anlamda gücünü 5000mAh’lik pilinden alan M4 Pro 4G, bu bataryada 33W hızlı şarj desteği sunuyor.

28 Şubat’ta tanıtılacak olan Poco M4 Pro 4G düzenlenen etkinlikte fiyatıyla beraber diğer özelliklerini de ortaya dökecek.

Gelen bilgilere göre MediaTek Helio G96 yonga seti ile gelecek olan Poco M4 Pro 4G, içerisinde tam boyutu bilinmeyen LPDDR4X RAM bellekler ve yine boyutu bilinmeyen UFS 2.1 dahili depolamayı taşıyacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle