• Ana Sayfa
  • Oyun
  • İşte The Lands Between ve Kahramanları: Büyüleyici Elden Ring Dünyasından Birbirinden Etkileyici 13 Görsel

İşte The Lands Between ve Kahramanları: Büyüleyici Elden Ring Dünyasından Birbirinden Etkileyici 13 Görsel

 İşte The Lands Between ve Kahramanları: Büyüleyici Elden Ring Dünyasından Birbirinden Etkileyici 13 Görsel
Okunuyor İşte The Lands Between ve Kahramanları: Büyüleyici Elden Ring Dünyasından Birbirinden Etkileyici 13 Görsel

Elden Ring’in büyüleyici dünyası oyun dehası Hidetaka Miyazaki ile Taht Oyunları eserinin arkasındaki dünyaca ünlü yazar George R.R. Martin’in işbirliğine dair müthiş kanıtlar barındırıyor. Oyunun geçtiği mistik diyara The Lands Between adını veren yazarın çeşitli kahraman hikayeleri ve bölge tasarımlarında Miyazaki ile güçlerini birleştirdiği belirtiliyor.

Durum böyle olunca ortaya Elden Ring’de pek çok kez göreceğimiz nefis manzaralar çıkıyor. Duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz 13 görseli listeledik.

1. Godwyn the Golden

Kraliçe Marika’nın oğlu olan Godwyn the Golden, Elden Ring hikaye fragmanındaki demece göre ölen düşen ilk yarı tanrılardan biriydi.

2. Stormveil Castle

Oyundaki ilk başdüşmanlardan birinin bizi beklediği Stormveil Kalesi oyuncuları tüm maceraya hazırlayacak zorluklara sahip. İhtişamlı kaleye giriş yapmadan önce karakterinizi geliştirmenizde fayda var.

3. The Lands Between

Erdtree ve Elden Ring’den gücünü alan The Lands Between ise oyuncuları birbirinden tehlikeli bölgelere davet ediyor. Adını George R.R. Martin’in koyduğu bu kayıp diyar, Elden Ring’in parçalanmasından dolayı olduğundan daha tekinsiz bir yere dönüştü.

4. Shardbearer Radahn

Fragman videosunda Malenia adlı bir kılıç ustasıyla dövüşürken gördüğümüz General Radahn ise güzeller güzeli saçlarıyla görsel bir şölen sunuyor.

5. Erdtree

The Lands Between diyarına güç veren kadim ağaç, oyunu oynarken sürekli durup öylece seyretmenizi sağlayacak nefis bir görselliğe sahip.

6. Flying Dragon Agheel

The Lands Between’deki serüvenimizde karşılaştığımız ilk düşmanlardan biri olan Agheel, karakterinizi en az on defa yerden yere vuracak ve oyunu öfkeden kapatmanıza sebep olacak.

7. Margit the Fell Omen

Oyuncuların Elden Ring arayışında karşılaşacakları ilk başdüşman olan Margit the Fell Omen, Stormveil Kalesi’nin avlusunda sabırsızca avını bekliyor.

8. Godfrey The First Elden Lord

Queen Marika’nın eşi olan Godfrey, The Lands Between diyarının ilk Elden Lord’u olmuştu. George R.R. Martin’in tasarımında emeğinin bulunduğu karakter Elden Ring dünyasının en havalı isimlerinden biri olarak öne çıkıyor.

9. Malenia, Blade of Miquella

Üç yıldır heyecanla beklediğimiz oyuna dair ilk görsel Malenia adlı kılıç ustasının görüntüsüydü. Miquella’nın Kılıcı olarak da bilinen Malenia, yayımlanan fragman videosunda General Radahn ile kozlarını paylaşıyordu.

10. Queen Marika the Eternal

Elden Ring dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Queen Marika ise The Lands Between’in sahipliğini üstlenen bir tanrıçadır.

11. Raya Lucaria Academy

Uzun ve zorlu maceramızda yolumuzun düşeceği Raya Lucaria Academy ise oyunun adeta sabır törpüleyen mekanları arasında yer alıyor.

12. The Shattering

Bu görsel ise yarıtanrıların savaşını gözler önüne seriyor. Elden Ring’in parçalanmasından sonra çıkan savaşta Malenia ile Radahn karşı karşıya geliyor.

13. Tarnished

Oyunda rolünü üstlendiğimiz Lekeli ise The Lands Between’de yolunu arayan yüzlerce kayıp ruhtan sadece biri…

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle