• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Helalleşme’ Mesajı: ’28 Şubatçıların Açtığı Yaraları Kapatacağız’

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Helalleşme’ Mesajı: ’28 Şubatçıların Açtığı Yaraları Kapatacağız’

 Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Helalleşme’ Mesajı: ’28 Şubatçıların Açtığı Yaraları Kapatacağız’
Okunuyor Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Helalleşme’ Mesajı: ’28 Şubatçıların Açtığı Yaraları Kapatacağız’

Kılıçdaroğlu, İstanbul’da düzenlenen Helalleşme Buluşması’nda konuştu. Kılıçdaroğlu, ‘Amacımız bu milleti barıştırmak, 28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz’ dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da düzenlenen helalleşme buluşmasında konuştu. Kılıçdaroğlu’nun açıklamasından satır başları şu şekilde:

  • Amacımız bu milleti barıştırmaktır. Bu milleti ayrıştıranlar, kavga ettirenler kendilerine saraylar yaptırdılar. Kavgada taraf olanlara ise sefalet ve perişanlık kaldı. Sonuçta ülke geçmişe takılıp kaldı. 

  • Helalleşme çıkışı yaparken söylemiştim. Bize sadece iktidar olmak yetmiyor. Bu yaşamdan sonra neyleyim ben sarayları, uçakları… Türkiye’ye bir miras bırakmak istiyorum. Barışmış bir millet benim en büyük mirasım olacaktır.

  • Helalleşme gereği medyaya haber vermeden çok sayıda ziyaret yaptım. Çok sayıda, değişik illerde… Bu konuda kimseye bir şey söylemedik ama bu süreçte kalbi kırılmış insanlarla buluştum. Neleri düzelteceğimizi onlara anlattım. Liste o kadar uzun ki ayrıca bilmenizi isterim; daha çok kişiyi de ziyaret edeceğim.

‘Ben de fişlendim, mahkemeye gittim, dava açtım ve hakkımı aradım’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle